Suomen Cup 2018 M

Suomen Cup 2018 M

select
1.kierros 1.kierros Matches

1.kierros

6.10.2018 - 13.30

Nunnavuoren palloiluhalli

6.10.2018 - 13.30

6.10.2018 - 13.30

Turun Toverit

0 - 3

Raision Loimu


6.10.2018 - 13.30

0 - 3

Turun Toverit

Raision Loimu

7.10.2018 - 15.00

Muhoksen Tähtiareena

7.10.2018 - 15.00

7.10.2018 - 15.00

Oulun Kisko

0 - 3

Team Lakkapää


7.10.2018 - 15.00

0 - 3

Oulun Kisko

Team Lakkapää

10.10.2018 - 18.30

Joensuun Urheilutalo

10.10.2018 - 18.30

10.10.2018 - 18.30

Karelian Hurmos

3 - 0

Savo Volley


10.10.2018 - 18.30

3 - 0

Karelian Hurmos

Savo Volley

10.10.2018 - 19.00

Karhulan liikuntahalli

10.10.2018 - 19.00

10.10.2018 - 19.00

Karhulan Veikot

0 - 3

Vantaa Ducks


10.10.2018 - 19.00

0 - 3

Karhulan Veikot

Vantaa Ducks

18.10.2018 - 19.00

Sylvään koulu

18.10.2018 - 19.00

18.10.2018 - 19.00

Vammalan Lentopallo M1

0 - 3

Akaa-Volley


18.10.2018 - 19.00

0 - 3

Vammalan Lentopallo M1

Akaa-Volley

24.10.2018 - 18.30

Gradia Jyväskylä

24.10.2018 - 18.30

24.10.2018 - 18.30

JyväsLentis

0 - 3

Kokkolan Tiikerit


24.10.2018 - 18.30

0 - 3

JyväsLentis

Kokkolan Tiikerit

2.11.2018 - 18.30

Pyynikin Palloiluhalli

2.11.2018 - 18.30

2.11.2018 - 18.30

Rantaperkiön Isku

0 - 3

Hurrikaani Loimaa


2.11.2018 - 18.30

0 - 3

Rantaperkiön Isku

Hurrikaani Loimaa

2.11.2018 - 19.00

Hakkarin liikuntahalli

2.11.2018 - 19.00

2.11.2018 - 19.00

Lempäälän Kisa

0 - 3

VaLePa Sastamala Tampere


2.11.2018 - 19.00

0 - 3

Lempäälän Kisa

VaLePa Sastamala Tampere

Puolivälierät Puolivälierät Matches

Puolivälierät

7.11.2018 - 18.30

Vexve Areena

7.11.2018 - 18.30

7.11.2018 - 18.30

VaLePa Sastamala Tampere

3 - 1

Akaa-Volley


7.11.2018 - 18.30

3 - 1

VaLePa Sastamala Tampere

Akaa-Volley

28.11.2018 - 18.30

Joensuun Urheilutalo

28.11.2018 - 18.30

28.11.2018 - 18.30

Karelian Hurmos

3 - 2

Kokkolan Tiikerit


28.11.2018 - 18.30

3 - 2

Karelian Hurmos

Kokkolan Tiikerit

10.12.2018 - 18.30

Lumon liikuntahalli

10.12.2018 - 18.30

10.12.2018 - 18.30

Vantaa Ducks

3 - 1

Team Lakkapää


10.12.2018 - 18.30

3 - 1

Vantaa Ducks

Team Lakkapää

19.12.2018 - 18.30

Kerttulan liikuntahalli

19.12.2018 - 18.30

19.12.2018 - 18.30

Raision Loimu

2 - 3

Hurrikaani Loimaa


19.12.2018 - 18.30

2 - 3

Raision Loimu

Hurrikaani Loimaa

Välierät Välierät Matches

Välierät

12.1.2019 - 17.00

Vexve Areena

12.1.2019 - 17.00

12.1.2019 - 17.00

VaLePa Sastamala Tampere

3 - 0

Vantaa Ducks


12.1.2019 - 17.00

3 - 0

VaLePa Sastamala Tampere

Vantaa Ducks

17.1.2019 - 18.30

Loimaan Liikuntahalli

17.1.2019 - 18.30

17.1.2019 - 18.30

Hurrikaani Loimaa

3 - 0

Karelian Hurmos


17.1.2019 - 18.30

3 - 0

Hurrikaani Loimaa

Karelian Hurmos

Finaali Finaali Matches

Finaali

26.1.2019 - 19.00

Kupittaan Palloiluhalli

26.1.2019 - 19.00

26.1.2019 - 19.00

VaLePa Sastamala Tampere

-

Hurrikaani Loimaa


26.1.2019 - 19.00

-

VaLePa Sastamala Tampere

Hurrikaani Loimaa